Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

DailyTour E+ 1 BD Dames

2020

€ 3.299

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

Geniet van de nieuwste e-bike technologie met de DailyTour E+. Met onzichtbare accu, automatische ondersteuning, navigatiemogelijkheden en geïntegreerde verlichting is de DailyTour E+ een leuke, nieuwe manier om op pad te gaan.

Deze veelzijdige en praktische E-bike is ideaal voor dagelijks gebruik in diverse omgevingen. Hij heeft alle uitrustingskenmerken die je maar kunt verzinnen zoals een standaard, verlichting, drager en spatborden - alles is fraai ontworpen en zodanig gebouwd dat je eenvoudig de belangrijkste dingen kunt meenemen. Met een SyncDrive Life 60 Nm motor heb je bovendien de mogelijkheid om in een automatische ondersteuningsmodus te rijden. Deze technologie bepaalt zelf de hoeveelheid ondersteuning die je nodig hebt en schakelt automatisch. Zodoende kun jij je aandacht volledig op de weg richten. Het geïntegreerde verlichtingssysteem heeft dag- en nachtrijverlichting waardoor je zichtbaarheid en veiligheid op de weg wordt vergroot. De geveerde voorvork absorbeert de hobbels en versoepelt je rit.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Slimme ondersteuning:

De SyncDrive Life 60 Nm motor heeft een Smart Assist modus die automatisch de hoeveelheid ondersteuning bepaalt. Zodat je altijd over de juiste support beschikt en langer op een acculading kunt fietsen.

Onzichtbare accu

Giant's nieuwste EnergyPak SMART batterij is weggewerkt in de onderbuis, wat een meer minimalistisch, gestroomlijnd ontwerp van de onderbuis geeft.

Extra zichtbaarheid:

Geïntegreerde verlichting brandt dag en nacht voor een betere zichtbaarheid op de weg.

Specificaties
MotorGiant SyncDrive Life, automatic support, 5-mode, 300% tunable support, 60Nm
SensorenGiant PedalPlus 6-sensor technology
DisplayGiant RideControl EVO, USB
AccuGiant intergrated EnergyPak 500Wh
MatenS, M, L
KleurenAntracite
FrameALUXX SL Hydroformedaluminum frame for SyncDrive central motor, super smooth weld, integrated daylight, Rack-time carrier
VoorvorkRST Pulse Air HLO 60mm travel, tappered steerer, hydraulic lockout
StuurAluminum Trekking bar 31.8x630mm
StuurpenGiant Contour EVO integrated, adjustable
ZadelpenSuspension 2-bolt micro-adjustable, 30,9x270mm
ZadelSelle Royal Essenza gel
PedalenVP191 light weight aluminum
ShiftersShimano Nexus 8 speed RevoShift
RemmenShimano MT201 Hydraulic Disc
RemhendelsShimano MT201 Hydraulic Disc
CassetteGates CDXtm stainless steel 26T rear sprocket
KettingGates CDXtm Carbon Drive 120T CenterTrack belt
CranksetGates CDXtm CenterTrack 46T front sprocket
VelgenGiant eX 2, Tubeless Ready, 700c aluminium, e-bike optimized
NavenShimano TX-505 Disc [F], Shimano Nexus 8 Disc [R]
SpakenStainless steel
BandenSchwalbe Energiser Plus 622x47 Green Guard
Extra'sGiant EnergyPak Smart charger
VerlichtingGiant Numen 40 integrated 40Lux automatic front LEDGiant Numen iD integrated day-time LEDAxa Blueline rear LED
SlotAbus Pro Shield 5850
DragerMIK rack. System bag & basket compatible
Gewicht23.7 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Deze veelzijdige en praktische E-bike is ideaal voor dagelijks gebruik in diverse omgevingen. Hij heeft alle uitrustingskenmerken die je maar kunt verzinnen zoals een standaard, verlichting, drager en spatborden - alles is fraai ontworpen en zodanig gebouwd dat je eenvoudig de belangrijkste dingen kunt meenemen. Met een SyncDrive Life 60 Nm motor heb je bovendien de mogelijkheid om in een automatische ondersteuningsmodus te rijden. Deze technologie bepaalt zelf de hoeveelheid ondersteuning die je nodig hebt en schakelt automatisch. Zodoende kun jij je aandacht volledig op de weg richten. Het geïntegreerde verlichtingssysteem heeft dag- en nachtrijverlichting waardoor je zichtbaarheid en veiligheid op de weg wordt vergroot. De geveerde voorvork absorbeert de hobbels en versoepelt je rit.

1 2 3 4 Highlights

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

fiets diagram
  XSSML
Zitbuis lengte (mm) (inch)40015,745017,750019,755021,7
Zitbuis hoek (degrees)72,5°72,5°72,0°72,0°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,458022,859523,461024
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31606,31706,71857,3
Balhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
Vork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
Naloop (mm) (inch)873,4873,4873,4873,4
Wielbasis (mm) (inch)109843,2110843,6111744113344,6
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,5
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
Stack (mm) (inch)634256342564325,365725,9
Reach (mm) (inch)37014,63801538615,239615,6
Stuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,467026,4
Stuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5903,5
Cranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
Wielmaat 700c700c700c700c

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
RideControl EVO
SyncDrive Life

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.